Це ще рівень не диктаторського режиму Кім Чен Ина у Північній Кореї, але обидві країни майже нічим не відрізняються. Мабуть, лише тим, що росіян більше. Про це 24 Каналу розповів речник Української добровольчої армії "Південь" Сергій Братчук.

Цікаво Євпаторія знову без води: рух опору розповів про проблеми жителів Криму

Що буде з росіянами, які у Криму

"Вони всі злочинці, бо порушили законодавство України. Вони їдуть в зону бойових дій, які тоді питання можуть виникати до Сил оборони України", – зауважив Братчук.

Якщо російські загарбники перейдуть на бік України та даватимуть координати ворожих об'єктів, у такому випадку суд може під час розгляду справи дати дещо менший термін ув'язнення.

Я зараз не жартую, кажу абсолютно серйозно. Всі російські громадяни, які перебувають на території Криму, приїхали на війну. А війна – це дуже погано, на ній вбивають, як правило, окупантів,
– констатував речник Української добровольчої армії "Південь".

Зауважте, речник Військово-морських сил Дмитро Плетенчук закликав російських туристів уникнути поїздок на відпочинок у Крим. Він наполегливо радить громадянам Росії покинути Крим і не їхати туди взагалі. Причина – ворожі військові об'єкти, яким Україна не дасть спокою.

У Криму регулярно лунають вибухи

  • У неділю, 23 червня, через роботу російської ППО у Криму на пляжі загинули та постраждали люди. У ворожому міноборони заявили, що Крим буцімто "був атакований" ATACMS, – "чотири ракети були збиті, ще одна вибухнула над містом".
  • Під час атаки у Севастополі росіяни не ввімкнули сирени, а люди обурились, що їх не попередили про загрозу атаки. Згодом стало відомо про 4 загиблих та понад сотню поранених.