Скільки росіян відмовилися воювати в Україні

З початку вторгнення росії в Україну щонайменше 1 793 солдата з 22 російських регіонів відмовилися брати участь у бойових діях. Про це повідомляють росЗМІ.

Читайте також Бойовики з псевдореспублік визнають, що ЗСУ розвіяли міф про "непереможну армію росії"

Одне із російських видань пише, що від участі у війні відмовилися 1 559 осіб. Втім, станом на зараз це число змінилося, оскільки є ще 234 "відмовники". Як стало відомо, їх насильно утримують в районі міста Брянка Луганської області.

Їхні родичі повідомляють, що їх утримують в підвалах та інших закритих приміщеннях, де змушують повернутися на фронт. А одне з місць, де утримують "відмовників", охороняють співробітники приватної військової організації.

Коли хлопців привезли в Брянку, ми дзвонили в частину, командиру роти і бази. Я питала, що вони збираються робити, чому вони їх не забирають. Мені сказали, що там новий центр "відмовників". З ними проводяться бесіди,
розповіла мати одного з солдатів.

Її запевнили, що більше двох тижнів тримати не будуть: якщо не вмовлять продовжувати службу, то переправлять на базу в частину і розірвуть контракт. Але цього не сталося, бо російську армію можна покинути лише в чорних пакетах.

Це може зацікавити – показали базу росіян біля Києва, яка перетворилася на цвинтар їх техніки: дивіться відео