Ситуація в Лисичанську зараз дуже складна. Не дарма голова Луганської обласної військової адміністрації закликав усіх місцевих евакуюватися. Про це повідомляють в Американському інституті вивчення війни.

Зверніть увагу "Росія знала, що тут ТРЦ, але вдарила": фото й відео моторошних наслідків атаки на Кременчук

Окупанти намагаються повністю захопити Лисичанськ

Російські війська 27 червня просунулися на південний захід від Лисичанська, але ще не повністю перервали українські наземні лінії зв'язку до міста,
– мовиться в повідомленні.

Росіяни мали частковий успіх й просунулися на захід від Вовчоярівки в напрямку траси Т1302 Лисичанськ – Бахмут. А це лише 5 кілометрів на південь від Лисичанська. В Інституті вважають, що вони поки що навряд чи захоплять трасу через опір України у Верхньокам'янці.

Окупанти також закріплюють позиції на південній території Лисичанського нафтопереробного заводу й обстрілюють з артилерії позиції ЗСУ навколо Лисичанського желатинового заводу.

Тим часом українські захисники відбили атаки Росії на північ від Підлісного. Пропагандистські телеграм-канали брешуть, що загарбники встановили "контроль вогню" вздовж українських ліній зв'язку до Лисичанська на дорозі Сіверськ – Білогорівка.

Коротко про головне Вибухи у Миколаєві та знищені окупанти на Півдні: основне за 125 день війни

Росіяни здійснили невдалий наступ на Слов'янськ

27 червня російські війська провели невдалі наступальні дії на північ від Слов'янська,
– пишуть в інституті.

Голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синегубов повідомив, що українські війська чинили опір росіянам у Мазанівці та Долині вздовж Е40.

За даними аналітичного центру, росіянам, найімовірніше, доведеться відмовитися від інтенсивного просування в Луганській області, щоб відновити наступ на північ від Слов'янська. Російські війська не намагалися здійснити наземний штурм населених пунктів у районі Слов'янська чи Сіверська з боку Лимана.

Вас може зацікавити – Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців увечері 27 червня: дивіться відео