Російські окупанти продовжують покладати великі надії на свою вогневу перевагу. Ворог не розраховує на жодні військові маневри – вони просто використовують грубу силу та сподіваються на максимальні руйнування, які лиш зможуть завдати українським містам.

Читайте також Україна закликала Німеччину збільшити поставки самохідних гаубиць і РСЗВ

Обстріл Харківського університету

Російські окупанти вкотре обстріляли Харків. Про жодні військові об'єкти не йдеться – ворог просто знищує місто. Небезпеку для нього становлять навіть будівлі університету.

Президент України Володимир Зеленський у своєму традиційному зверненні до українців повідомив, що руйнація ракетою педагогічного університету – головного корпусу, лекторію, музею, бібліотеки – дуже яскраво характеризує росіян.

Якщо давати визначення тому, що таке варварство, цей удар підходить найбільше. Тільки ворог цивілізованості й людяності може робити такі речі – бити ракетами по університету, по педагогічному університету,
– сказав Зеленський.

Пам'ятник Григорію Сковороді, який розташований перед університетом, накрило уламками, але він вистояв. Зеленський нагадав, що музей Сковороді на Харківщині згорів після ворожого обстрілу ще у травні.

"Втім, перефразовуючи найвідоміші слова Сковороди, хоч би як окупанти намагалися нас зловити, їм нас не спіймати. Ми обов’язково вистоїмо і все відновимо", – додав президент.

Дивіться відео звернення Володимира Зеленського до українців