Як наслідок, там виникла пожежа, яку швидко загасили. Про це повідомили в оперативному зведенні командування "Південь" за добу 20 травня.

Перший удар Окупанти знову вдарили ракетою по Одещині: знищили пляжний туалет

Після знищення "осередку нацизму"

У командуванні припустили, що після удару по туалеті, росіянам довелося реанімувати свій бойовий дух. Саме тому вони завдали удару по промисловому виробництві добрив.

Рашисти вочевидь намагалися "замочити в сортирі" осередок нацизму і зруйнували пляжну вбиральню. А трохи згодом, намагаючись реанімувати свій бойовий дух, вдарили по промисловому підприємству,
– розповіли в оперативному командуванні "Південь".

Займання було раптовим, оскільки також трапився вибух. Проте рятувальники ДСНС прибули туди досить швидко. На щастя, все обійшлося без жертв і постраждалих.

Також у регіоні

Вороги продовжують численні обстріли українських військових і мирне населення. Південь країни не є виключенням. Там лише протягом однієї доби було приблизно 70 обстрілів.

Ворог гатить по населених пунктах різним озброєнням – артилерійським, мінометним і реактивними системами залпового вогню. На щастя, за цю добу ніхто не постраждав. Однак у передмісті Миколаївщині є численні пошкодження цивільної інфраструктури.

В оперативному командуванні зазначили, що в жахливих атак мирного населення є дві основні мети:

  • залякати мирних мешканців;
  • спробувати дискредитувати Збройні Сили України.

Проте жодного успіху в цьому ворог не має. Навіть жителі окупованих територій продовжують доводити: вони вірять лише в Україну та чекають визволення. Зокрема, показовим є випадок, який стався 20 травня в тимчасово захопленому Херсоні. Там над будівлею залізничного вокзалу замайорів синьо-жовтий прапор.

Детальніше про ситуацію на Півдні країни: дивіться відео

Раніше – росіяни ракетою за 6,5 мільйона знищили дві хати: дивіться відео