Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко розповів 24 Каналу, що росіяни можуть щось готувати на Запорізькому та Херсонському напрямках. Попри ситуацію в Харківській області, окупанти, ймовірно, здійснюють ескалацію на Півдні.

Дивіться також Небезпечні сигнали: ексспівробітник СБУ оцінив реальні загрози для північного фронту

Куди росіяни перекидають сили

За словами радника міського голови Маріуполя, росіяни можуть щось готувати на Запорізькому напрямку і, можливо, в Херсонській області. Адже на Харківський напрямок зупинився перекид сили окупантів і поїхав у зворотному напрямку.

Велика кількість живої сили, вантажівок, які перевозять боєкомплекти рухається в напрямку Запорізької області.

Це цілком можливо (рух техніки – 24 Канал) Токмак, Мелітополь та Херсонська область,
– зауважив Андрющенко.

Також він розповів, що був зафіксований рух залізницею вантажівок через Воронеж на Ростов-на-Дону, а далі в бік Запоріжжя. Попри ситуацію в Харківській області, росіяни перетягують сили на Південь.

Тимчасом росіяни переховують свою техніку в Маріуполі на комбінаті Ілліча, де важко її відстежити, що ускладнює можливість України завдати удар.

Ситуація на Півдні України: останні новини

  • Росіяни постійно тероризують Херсон та область, використовують безпілотники для пошуку та наведення цілей. Найчастіше ціляться саме у цивільну інфраструктуру.
  • Кожної доби на Півдні діють сотні дронів з обох боків, і з обох боків використовують засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ). Поки ситуація незмінна, створення наступальних угруповань немає.
  • Російські пропагандисти написали, що буцімто ЗСУ "втратили контроль над населеним пунктом Роботине" у Запорізькій області, але інформація не відповідає дійсності. Росіяни намагалися штурмувати Роботине, але безрезультатно.