Радісну новину сповістив міський голова Броварів Ігор Сапожко в ефірі національного телемарафону, повідомляє 24 канал. За його словами, ворога вдалося прогнати практично з усього району.

До теми ЗСУ звільнили Вишеград Київської області, – Міноборони

Мешканці Броварів повертаються додому

Зараз у самому місті почалася зачистка. При цьому триває укріплення Броварів: тут облаштовують блокпости та готуються до оборони, щоб бути напоготові.

Російські війська покинули весь Броварський район, і Збройні Сили України будуть проводити зачистку населених пунктів від ворожої техніки, окупантів, можливо, замінованих місць,
– наголосив Ігор Сапожко.

Мер Броварів додав, що чимало мешканців уже повернулися у місто. Поступово відновлює свою роботу малий та середній бізнес.

Місто починає жити своїм життям. Оскільки у нас був надійний захист від ЗСУ, то ми завжди говорили про те, що все спокійно, все добре,
– підсумував міський голова.

Нагадаємо, що раніше Кремль заявляв про нібито "відведення" військ на Київщині та Чернігівщині. І хоча довіряти окупантам не варто, просто частково ворог справді перегруповує свої сили, що підтвердив зокрема глава НАТО Єнс Столтенберг.

Дивіться також – у Путіна змирились, що Київ не вдасться "взяти": відео