Російські окупанти створили у Донецькій області потяг завдовшки 30 кілометрів. Про це повідомили аналітики з каналу Deep State.

Читайте також На Донбасі поїзд наїхав на російський ЗРК: 3 окупантів загинули, 2 поранені

Навіщо окупанти створили цей потяг

Потяг тягнеться по гілці від залізничного вокзалу в Оленівці до Волновахи. Він складається з близько 2 100 вагонів різного типу. Загарбники почали збирати цю безперервну конструкцію ще у липні 2023 року. Рухомий склад для її створення росіяни вкрали з тимчасово окупованих територій.

Це є дуже специфічною інженерною спорудою, ефективність якої оцінити складно. Задумка зрозуміла – перешкода для просування Сил оборони. ЇЇ цілком можна розглядати як окрему лінію оборони, адже пошкодити, зрушити чи підірвати 30-кілометрову масу металу вкрай важко, а рух техніки через таку заваду без пробиття коридору неможливий,
– мовиться у повідомленні.

Росіяни зібрали на Донеччині царь-потяг завдовжки 30 кілометрів з 2100 вагонів
Росіяни створили на Донеччині "цар-потяг" / Фото Deep State

Потягам окупантів періодично не щастить

  • Не так давно партизани підірвали вантажний поїзд росіян на тимчасово окупованій частині Запорізької області. Загарбники возили ним паливо та боєприпаси між Мелітополем та Дніпрорудним.
  • Раніше у Росії невідомі підірвали залізницю, внаслідок чого приблизно 20 вагонів зійшли з рейок. Інцидент стався у Рязанській області та потрапив на відео.