Успішні дії українських захисників змушують так звану "владу" тимчасово окупованого Криму та Півдня нашої держави терміново переселяти свої родини на територію росії. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони України.

Важливо Окупанти з Херсонщини масово тікають до Криму: дезертирів шукають вертольотами

Загарбники бояться ЗСУ та тікають з окупованих територій

Попри запевнення населення в безпечності перебування на півострові, представники окупаційної адміністрації Криму, співробітники фсб та командири деяких військових частин в таємниці від підлеглих намагаються продати своє житло та терміново вивезти родичів з півострова.

Водночас окупанти заборонили укладення угод з купівлі-продажу житла, встановили обмеження на пересування кримським мостом та всіляко намагаються закрити доступ до інформації про контрнаступальні дії захисників України.

Окупанти в Криму готуються до евакуації

Окупаційна "влада" готується тікати з Криму. Фсб наказало своїм маріонеткам розробити план "евакуації" через прорив лінії оборони. У мережі з'явилась копія відповідного указу. Документ датується 2 вересня.

  • Від так званого "глави" Криму сергія аксьонова вимагають підготувати спеціальну комісію для "евакуації", тобто взяти все під особистий контроль.
  • У випадку "прориву лінії оборони на південному напрямку", загарбники терміново вимагають евакуації кремлівських чиновників в росію.

Після знищення Кримського мосту "евакуацію" будуть проводити на плавзасобах, тобто на моторних човнах.

Варто переглянути – Росіяни в паніці кидають нову техніку та тікають: дивіться відео