9 ворожих ракет вдалося збити силам ППО. Більшість із них збили на території Дніпропетровської області.

Зверніть увагу Росіяни вдарили по інфраструктурі Харкова: зникло світло і вода, затримують потяги

Успішна робота ППО

В агонії на тлі контрнаступу ЗСУ росія запустила 12 крилатих ракет. У Повітряних силах ЗСУ повідомили, що це було 6 крилатих ракет "Калібр" із кораблів з акваторії Чорного моря та 6 крилатих ракет Х-101, випущених із літаків стратегічної авіації з району Каспійського моря.

На Дніпропетровщині сили ППО збили 5 ракет Х-101 та 2 ракети "Калібр". Підрозділи Повітряних Сил ЗСУ знищили ще 2 ракети ворога на Полтавщині.

У кількох областях були перебої зі світлом

Близько 19:15 майже по всій території України оголосили про повітряну тривогу. У Павлограді та в Харкові пролунали вибухи. Крім того, звуки вибухів чули й в Кременчуці, але, як ми вже знаємо, це результат роботи ППО.

Після вибухів у кількох областях повідомили про перебої або про повну відсутність світла. Мова йде про:

  • Полтавську область;
  • Сумську область;
  • Харківську область;
  • Дніпропетровську область.

Згодом мер Харкова Ігор Терехов повідомив, що в багатьох районах міста зникло світло через ракетний удар росії по об'єкту критичної інфраструктури. За словами мера Харкова, це підла та цинічна помста російського агресора за успіхи нашої армії на фронті. Терехов закликав людей зберігати спокій.

Через ракетний удар також є проблеми з водопостачанням. Крім того, Укрзалізниця повідомила про затримку кількох поїздів. Зараз рятувальники та комунальні служби ліквідовують наслідки удару та працюють над відновленням електропостачання. Зокрема через годину після атаки Суспільне повідомило про відновлення електропостачання в Богодухівському районі.

Щодо Сумщини, то там, за словами голови ОВА Дмитра Живицького, відбулося падіння напруги по всій території області. Він додав, що також можливі атаки окупаційних військ по об'єктах енергозабезпечення в Україні.

На Полтавщині також працюють над відновленням світла.

На Дніпропетровщині причиною перебоїв зі світлом міг стати ракетний удар по Павлограду. Там росіяни влучили в об'єкт критичної інфраструктури.

Більше про вечірні російські атаки: дивіться відео