Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр у своїх соцмережах розповіла про долю БМП Bradley та його екіпажу. У машині перебували бійці з 47-ї окремої механізованої бригади "Маґура".

До теми Пентагон надасть Україні нову бронетехніку замість пошкодженої під час контрнаступу, – ЗМІ

У Міноборони поділилися хорошими новинами

Ганна Маляр дала зрозуміти, що росіянам не вдалося знищити Bradley та вбити наших захисників, що сиділи у цій техніці. Вона опублікувала фотографії з уцілілими воїнами та пошкодженою БМП.

Цей приклад доводить, що заявлена виробником бронемашин непересічна бойова живучість – не просто слова. "Бредлі" допомагає зберегти найцінніше – життя військовослужбовців,
– написала вона.

Підбитий Bradley та вцілілий екіпаж / Фото Ганни Маляр

Які пошкодження отримав Bradley

Російський "Град" влучив однією з ракет у башту машини. Через це сталося займання. Наші захисники евакуювалися з Bradley, а механік-водій залишився всередині. Він поїхав до безпечного місця та загасив полум'я. Усі воїни вціліли. Один з них отримав легку контузію.

БМП нині перебуває на ремонті, а екіпаж отримав нову техніку. Ці військові наразі продовжують виконувати завдання.

Не існує техніки, яку неможливо знищити, існує техніка, яка рятує життя,
– зазначила Маляр.

Заступниця міністра оборони додала, що сталь можна відновити.

Росіяни постійно брешуть про втрати України у техніці

  • Нещодавно кремлівські пропагандисти заявили, що окупанти нібито знищили 16 одиниць західної техніки. Однак у Пентагоні не змогли підтвердити їхні "успіхи".
  • Загарбники також брехали, що 47-а окрема механізована бригада втратила на Запорізькому напрямку військову техніку, яку Україна отримала від Заходу. Представник командування "Маґури" Валерій Маркус записав відео, де назвав цю інформацію російським ІПСО.
  • Також пропаганда Кремля часто вигадує абсурдні цифри. Так, у травні росіяни із гордістю відзвітували про "знищення" 73 HIMARS. 24 Канал висміяв російський фейк.