Новий гауляйтер Енергодара

Міський голова зазначив, що травмованого Шевчика вивезли в Мелітополь лікувати поранення. Але, за словами Орлова, через брак колаборантів в Енергодарі окупанти відряджають у місто своїх людей, які вже проявили себе на окупованих територіях Донецької області.

Читайте також: Дякую всім, хто продовжує боротися, – Зеленський відреагував на протест в Енергодарі

Кірпічов родом із Макіївки Донецької області, приїхав в Енергодар в кінці березня з окупованої Донеччини.

Окупанти одразу призначили його заступником Шевчика "з усіх фінансових, економічних питань і податків". Але по факту приставили до нього наглядачем і одночасно консультантом з організації професійного рекету в Енергодарі,
– написав Орлов.

Він додав, що Кірпічов навчив зрадників тиснути на місцевих підприємців і забирати в них останні гроші. Ці кошти не йдуть у бюджет, а одразу потрапляють в кишені вищого військового керівництва Росії, які зараз сидять в Енергодарі і Мелітополі. З цього рекету Шевченку перепадають "копійки", а його соратникам ще менше. Але сама машина поборів вже запущена і приносить загарбникам дохід.

Що відомо про Кірпічова Руслана Хусяіновича

За словами міського голови Енергодара, у минулому проти Кірпічова відкривали кримінальні справи саме через злісне ухилення від сплати податків.

"Перебуваючи на керівних посадах в державному підприємстві ДП "Ресурспостач", Кірпічов разом зі своєю спільницею протягом 2008 – 2009 років здійснював махінації, внаслідок чого привласнив понад 60 мільйонів гривень, які мали б надійти в бюджет України у вигляді податків, але осіли в кишені шахрая", – пояснив міський голова.

Він додав, що окупантам варто за ним пильніше слідкувати, бо Кірпічов розуміється на шахрайстві і може красти навіть у своїх "роботодавців". Колаборанта неодноразово помічали в окупованому готелі "Сосновий бор", який перебуває під постійною охороною.

Але, на думку Орлова, шахрай і зрадник змінить місце проживання, бо приклад Шевчика показав, що ніяка охорона для колаборантів не може бути гарантією безпеки.

До теми – росіяни готують псевдореферендум в Енергодарі: дивіться відео