Масове вбивство полонених в Оленівці – жахливий воєнний злочин, за який доведеться відповідати кожному окупанту. Солдати ворога в розмовах один з одним зінаються, що це саме вони вбили полонених, а заяви російських пропагандистів – брехня.

Читайте до теми Окупанти фактично зізнались у причетності до вбивства полонених в Оленівці

Зізнання росіян у масовому вбивстві полонених

Службі безпеки України вдалося перехопити розмову двох російських окупантів про масове вбивство полонених в Оленівці. Один з окупантів заявляє, що російська пропаганда бреше, ніякого "обстрілу ЗСУ" не було, а злочин вчинили самі росіяни.

Все брехня, вони самі уї**ли казарми. Там було 190 з чимось людей. Позавчора переселили їх з трьох бараків на промзону, зробили "казарми", казали, що там буде лише "Азов". Вчора близько 11 почав працювати "Град, 100 метрів від паркану, по 10 ракет. Жодних "прильотів" снарядів не було. Це все підлаштовано,
– розповів росіянин.

Також окупант заявив, що всередині казарми могла бути вибухівка, які росіяни підклали раніше. "Прильотів" снарядів з позицій ЗСУ не було.

Відео розмови окупантів:

У Службі безпеки додали, що подібних розмов вдалося перехопити декілька. Бойовики квазіреспубліки "днр" повідомляють багато подробиць, які свідчать про те, що саме росіяни здійснили цей кривавий злочин.

Який був план у росіян

росіяни намагалися переконати світ, що після їхнього удару з "Градів" ЗСУ дадуть вогонь у відповідь, і снаряди влучать у колонію. Але артилерія наших воїнів не відповіла на провокацію. Масове вбивство полонених було здійснене, скоріш за все, підривом закладеної в казармі вибухівки.

Про те, що вибух відбувся всередині, свідчать і вцілілі вікна. Річ у тому, що вибухова хвиля від прильоту снаряда розбила б їх на друзки. Якщо ж епіцентр вибуху був всередині, то вибухову хвилю "погасили" стіни. До речі, сліди на стінах також є свідченням про внутрішній вибух.

Я певен, що згодом доказова база буде тільки доповнюватись. Слідчі СБУ вже почали розслідування цього злочину в рамках відповідного кримінального провадження,
– сказав тимчасово виконуючий обов'язки глави СБУ Василь Малюк.

Дивіться також – наші герої полюватимуть на всіх причетних до масового вбивства полонених в Оленівці: відео