У російських телеграм-каналах пишуть, що йдеться про ексдиякона Павла Шульженка, інформує 24 канал. Повідомляється, що Шульженок служив у церкві, поки його не позбавили сану за різкі висловлювання про Україну та за неналежні фотографії.

До речі Четверо вояків зґвалтували матір та доньку, – російський дезертир розповів про злочини окупантів

Канал колишнього диякона поширюють пропагандисти

Після звільнення Шульженок захопився окультизмом і ще більше зненавидів Україну. Згодом Шульженок вигадав собі дружину-красуню, яка нібито перебувала в лавах НБП (Націонал-більшовицька партія), визнана екстремістською в Росії.

Так з'явився канал "ZVерства та крапка", який нібито веде Моніка – вигадана дружина Павєла. На цьому каналі уявна жінка ексдиякона публікує дописи із закликами ґвалтувати українок різними підручними засобами та погрожує блогерам з антивоєнною позицією.

Канал, на який підписано 7 тисяч людей, активно поширюють російські пропагандисти, які підтримують війну Росії проти України.

У російських пабліках пишуть, що насправді Моніка це учасниця проєкту "Танці" на ТНТ Крістіна Кузьменко-Леваш. Шульженок просто завдяки фоторедактору прикріпив її обличчя на світлини із собою.

Що відомо про звірства росіян

  • Російські військові в Україні вчиняють чимало воєнних злочинів, зокрема ґвалтують людей. Омбудсмен Дмитро Лубінець інформував, що наймолодшій жертві сексуального насильства з боку росіян всього 4 роки, а найстаршій – 85.
  • Про нові випадки звірств окупантів повідомляють чи не щодня. Керівник ОП Андрій Єрмак розповів моторошну історію з Ізюма. Там росіяни зґвалтували і жорстоко вбили неповнолітню, а хлопцеві – відрізали статеві органи.
  • Служба безпеки України перехопила розмову окупантів, в якій росіяни розповіли про зґвалтування 12-річної дівчини на Луганщині. Дівчинку мучили відразу 10 окупантів.