Таку думку висловив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов в інтерв’ю "Українській правді". Це не означає, що переворот готують саме зараз, але він цілком можливий.

Важливо До серпня кількість озброєння в Україні буде значимою, – ГУР про переломний момент у війні

Найближче бізнесове оточення Путіна втрачає страшні гроші

Буданов спершу уточнив – раніше в розмові із Sky News він не стверджував, що в Росії вже готують державний переворот. Його запитували, чи взагалі може це статися.

Так, це цілком реально. Але не через невдоволення народу. Тамтешні еліти на думку простих людей взагалі не зважають. А от себе вони не хочуть образити.

А от найближче оточення, яке, скажімо так, представляє зараз фінансову гілку, воно досить багато втратило через війну. І от воно шукає вихід із ситуації. Найпростіший вихід із ситуації для них – це замістити Путіна іншою особою, – говорить Кирило Буданов.

За його словами, завжди можна звинуватити у всіх проблемах Путіна. Мовляв, це був хворий диктатор, тому зніміть, будь ласка, всі санкції. Почнемо жити по-новому.

Військові, спецслужби, бізнес – хто найбільше хотів війни

Буданов коротко окреслив, хто з російських еліт найбільше очікував на так звану "спецоперацію".

Військові здебільшого підтримували ведення війни. Хоча й зараз вони не сильно хочуть продовжувати бойові дії, адже знають про реальні втрати.

Російські спецслужби думали по-різному. Деякі з них були "за" війну, адже можна було б списати усі витрати, які Кремль надавав на формування проросійськи налаштованих людей в Україні. Це допомогло б приховати власні провали. Війна і так все спише.

Цікаво, що там щиро вірили, що захоплять Київ за три дні, а на десятий – вже завершать так звану "спецоперацію". Але не вдалося.

Бізнесові еліти більш прагматично ставляться до війни. Вони втрачають значні гроші і розуміють, що це потрібно якось вирішувати.

Вони втрачають гроші, а це величезні гроші. Тому вони виступають "проти". Хоча відкрито й не наважуються про це говорити саме Путіну. Між собою такі розмови ведуть. Такі розмови йдуть навіть між бізнесом і силовиками, між бізнесом і політиками. Це все є, – зазначив Буданов.

Не пропустіть – радник очільника МВС запевнив, що "рашисти дуже швидко втікатимуть з Херсона": дивіться відео