Російська еліта вже починає думати, що робити далі й чи є альтернативні сценарії. Про це 24 Каналу розповів політолог Ігор Рейтерович.

До речі Король – голий: у Росії почалися незворотні процеси руйнування путінського режиму

Ослаблення Росії вже почалося

Однак швидкість процесів внутрішньої дезінтеграції в Росії та спроб еліти знайти якийсь альтернативний шлях прямо залежатиме від успіхів наших Збройних Сил.

Чим більше успіхів ми отримуватимемо на полі бою, тим складнішою ставатиме ситуація всередині Росії. Останній виступ Путіна показав, що у нього немає бачення, що робити далі – він просто пливе за течією. А якщо він це робить, то від нас залежить як швидко він допливе до свого фіналу,
– зазначив політолог.

За його словами, у цьому контексті нам треба просто робити свою роботу – кожен на своєму місці та мірою своїх можливостей. Урешті це призведе до того, що Росія буде змушена забратися з території України. Окрім того, в країні-агресорці розпочнуться процеси, які триватимуть довго, але закінчаться падінням кремлівського режиму.

Рейтерович зауважив, що Росія вже слабшає: дивіться відео

Проблеми у владних колах Росії: що відомо

  • Західні ЗМІ повідомляють, що Владімір Путін готував повномасштабне вторгнення в Україну в таємниці від свого оточення. Тим самим викликав незадоволення еліт, зокрема російських олігархів, які були "розгублені", дізнавшись про російську агресією в Україні.
  • Російський опозиційний журналіст видання The Insider Тимур Олевський не вірить у такий перебіг подій. Він зазначив, що напередодні вторгнення Росія стягнула на кордони з Україною сотні тисяч військових. Важко повірити в те, що люди, які мають мільярди, а це означає, що в них є власна економічна і політична розвідка, не знали про те, що готується повномасштабне вторгнення
  • Через нещодавній візит Джо Байдена в Україну на болотах виють все дужче, не забуваючи при цьому придумувати нові казки. Так, заступник голови радбезу Росії Дмітрій Медведєв у своєму телеграм-каналі заявив, що візит президента США свідчить про його присягу "неонацистському режиму до труни". Однак, вочевидь він зручно забув ознаки нацизму і яка саме держава відповідає їм всім.
  • У січні Сєргєя Суровікіна зняли з посади командувача об'єднаного угруповання військ в Україні. Очільник ГУР Міноборони Кирило Буданов пояснив, що "м'ясника" замінили на Валєрія Герасимова в результаті міжусобної боротьби.