Відповідні попередження зробили посольства США, Нідерландів, Великої Британії, Німеччини й інших країн. Як повідомляють у дипвідомствах, висока загроза терактів зберігатиметься наступні 48 годин, передає 24 Канал.

До теми Москва готується до "теракту": політтехнолог іронічно перерахував, хто може його готувати

Нідерланди теж попередили про високу загрозу терактів

Посольство Нідерландів у Москві також попередило про високу загрозу терактів у Москві та інших великих містах Росії. Голландців закликають бути дуже пильними та уникати великих скупчень людей. Як передає NOS, напади можуть статися цими вихідними в місцях великого скупчення людей, зокрема торговельних центрах і концертних залах.

Будьте пильні та виконуйте вказівки місцевої влади,
– попередили в посольстві.

Силовиків у Москві вже перевели на посилений режим

Як пишуть російські телеграм-канали, силовиків у Москві перевели на посилений режим роботи. Таке рішення ухвалили після того, як декілька посольств опублікували заяви про можливі теракти.

Зокрема, у Москві збільшили кількість патрульних груп, а на деяких видах транспорту вийшло у 2 – 2,5 раза більше силовиків, ніж зазвичай. Відомо, що на чергування відправили й силовиків у цивільному одязі. До того ж у складі патруля обов'язково має бути жінка.

Які країни вже попередили про загрозу терактів у Москві

Натепер про загрозу терактів у Москві попередили посольства таких країн:

  • США,
  • Велика Британія,
  • Німеччина,
  • Нідерланди,
  • Канада,
  • Південна Корея,
  • Латвія.

У дипвідомствах закликали громадян своєї країни за можливості виїхати з Росії або ж уникати великих скупчень людей. Такі попередження з'явилися після того, як російська ФСБ заявила, що зірвала напад на синагогу в Москві осередку бойовиків терористичного мусульманського угруповання "Ісламська держава".