В інтерв'ю Матвієнко у кращих традиціях російської пропаганди згадала і про "братній народ", і про "зв'язок тисячами ниток".

Важливо Не моя війна, – одіозний Кива заявив, що не збирається повертатися з Іспанії

Голова Ради Федерації сказала, що Росія нібито "готова на все, щоб війни з Україною не було – ні сьогодні, ні завтра, ні післязавтра".

Для нас навіть сама думка про війну – абсолютна дикість. Звичайно, зараз відносини між нашими країнами, м'яко кажучи, переживають не найкращі часи. Проте я вірю, що будь-яку проблему можна врегулювати мирно, дипломатичними засобами, політичним шляхом,
– додала Матвієнко.

Вражає, але вона щиро переконана, що об'єктивних підстав для звинувачення Росії в агресивних намірах немає. На її думку, певні сили в США та на Заході загалом прагнуть втягнути Україну у війну з Росією. також вона згадала і про військову допомогу, яку Україна отримує від інших країн. За словами Матвієнко, у такий спосіб "НАТО розпочав військове освоєння території України".

Класична пропаганда про "захист" росіян в Україні

Матвієнко заявила, що Росія не кине одних у біді жителів Донецької та Луганської народних республік у разі вторгнення на їхню територію української армії.

"У невизнаних республіках живе багато тисяч російських громадян. Очевидно, що у разі вторгнення Збройних сил України ми їх у біді не кинемо, в образу не дамо", – сказала вона.

Зауважимо, що окуповані території Донецької та Луганської областей, які наразі контролюють проросійські бойовики, Росія повноцінно своїми не вважає. Однак і українськими ці території, на думку окупантів, нібито не є. А днями Держдума ухвалила звернення до Володимира Путіна про визнання бойовиків на Донбасі.

Канада надасть Україні летальну зброю: дивіться відео