До реєстру "іноземних агентів" внесли компанію SIA "Medusa Project", зареєстровану в Латвії. У повідомленні на сайті міністерства сказано, що таке рішення схвалили "на виконання вимог чинного законодавства Росії".

Читайте також Розпилили газ в очі та вдарили: Майкл Щур розповів про сутичку з хлопцями на самокатах

Головний редактор видання Іван Колпаков заявив, що ЗМІ оскаржуватиме таке рішення. Втім редакція розуміє, що шансів мало.

Це погана новина для "Медузи". "Іноагент" – дискримінаційний статус, який ускладнить нам роботу і заробіток на життя,
– розповів Колпаков.

Він також поділився подальшими планами редакції. Так, 26 квітня редколегія, за участі усіх працівників, обговорить ситуацію. Наступного дня відбудеться зустріч з членами наглядової ради.

Колпаков подякував читачам Meduza за підтримку.

Що відомо про Meduza

У 2014 році видання запустила колишня команда "Ленти.ру", що колись зробила його найпопулярнішим новинним сайтом російськомовного інтернету. "Лента" була чи не єдиним виданням, яке намагалось об'єктивно висвітлювати інформацію про події в Криму та Україні під час окупації. У середині березня 2014 року значна частина редакції звільнилась через тиск власника.

У червні 2019 року журналіста-розслідувача Meduza Івана Голунова арештували. Інцидент набув суспільного резонансу. Тоді відбувалися одиничні, а згодом і масові акції протесту, популярні ЗМІ тиражували з однаковими заголовками – "Я / Ми Іван Голунов".