Обстріли зафіксували близько 7:35. Окупанти запустили щонайменше 20 снарядів з території Росії.

Раніше Сумщину вночі нещадно обстрілювали з Росії: 36 атак з мінометів й артилерії та 1 ракетний удар

Як повідомляють українські прикордонники, боєприпаси летіли в напрямку Бояро-Лежачів. На щастя, ніхто не постраждав.

Близько 07:35 спостерігачі зафіксували близько 20 вибухів (приходів) з території Росії на напрямку Бояро-Лежачів. Втрат серед особового складу та техніки немає, – йдеться у дописі.

Росіяни регулярно обстрілюють Сумщину зі своєї території

До прикладу, вчора, 28 травня, російські окупанти двічі підло атакували Сумщину з авіації. Вони запустили 9 некерованих ракет, три з яких влучили у два прикордонні населені пункти області. Уламки снарядів потрапили у дитячий садочок, церкву та кілька приватних будинків. Відомо про одну постраждалу: на момент атаки жінка просто перебувала на своєму подвір’ї.

Також о 12:00 росіяни 5 разів обстріляли з мінометів Сумщину. Снаряди летіли в напрямку Середини Буди, Старих Вирків та Зноб-Трубічевської.

Упродовж останніх тижнів російські загарбники посилили обстріли Сумщини. Одного разу, 16 травня, вони навіть спробували запустити диверсійно-розвідувальну групу. Тоді українські прикордонники відбили атаку. На жаль, під час бою загинув один із захисників – Олександр Поповченко.

Раніше радник голови Офісу Президента Олексій Арестович припускав, що існує загроза повторного наступу на Північ України. Однак це може статися лише за певних умов, і тоді росіянам доведеться залучити до війни білоруську армію.

Попри все, Арестович впевнений, що російські окупанти не ризикнуть піти у повторний наступ на Півночі. Вони добре засвоїли урок – з мешканцями Сумщини краще не жартувати.

Вони не повторюють цієї дурості, адже що таке сумчани – вони добре вивчили за попередній період, – пояснив Арестович.

Хоч ймовірність повторного наступу невелика, але вона все ж таки є. Утім, українські прикордонники готові до такої ситуації.

Зверніть увагу – повне інтерв'ю з Олексієм Арестовичем: дивіться відео