Російська пропаганда щодня продукує величезну кількість божевільного та справді "відбитого" контенту. Вони не бридяться залучати до свого "зомбоящика" навіть дітей.

До теми Минулого тижня ЗСУ ліквідували рекордну кількість окупантів

15-річна дівчина рветься на фронт

На одну з передач запросили 15-річну Любу разом з мамою. Дівчині настільки промили мізки, що вона готова їхати воювати проти України. Найдивніше те, що її мама абсолютно схвалює вибір своєї дочки.

15-річний підліток переконана, що зараз вирішується доля усієї Росії. І вона не може до цього не долучитися, бо вона – "патріот". Очевидно, що на зміну "відмороженим" дорослим росіянам, які сотнями гинуть в Україні, росте "гідне покоління".

В мене очі рвуться таке бачити. Про що ми говоримо. Вони вже так змалечку на всі наступні покоління насаджують такі наративи. Виглядає це просто дико,
– прокоментувала ведуча 24 Каналу.

15-річна росіянка рветься на війну: дивіться відео

Вона нагадала, що вже з 1 вересня в російських школах хотіли запровадити нові підручники, де буде розділ про так звану "СВО". Там намагаються ще зі шкільного віку насадити дітям різні пропагандистські міфи, що Росія – "асвабадітєль" та іншу маячню.

Виглядає це дійсно дико. Це все (Росія – 24 Канал) має бути зруйновано,
– підкреслила ведуча 24 Каналу.

Росія щодня втрачає величезну кількість військових

  • Збройні Сили України щодня знищують сотні російських окупантів. Варто зауважити, що упродовж останнього часу кількість ліквідованих окупантів суттєво зросла. До прикладу, за минулу добу, 12 лютого, на "концерт Кобзона" відправилися ще 560 загарбників.
  • Загалом з початку повномасштабного вторгнення, яке почалося 24 лютого, Росія вже втратила аж 138 340 особового складу.
  • Крім того, українські військові вже знищили 3283 танки, 6492 бойових броньованих машин, 2290 артилерійських систем, 465 реактивних систем залпового вогню, 234 засоби ППО, 296 літаків, 286 гелікоптерів, 2007 безпілотників оперативно-тактичного рівня тощо.