Таким чином прокурор Олександр Говорущак намагався обґрунтувати необхідність обрати лідеру партії "Рух нових сил" запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, передає ТСН.

"Одним з варіантів дестабілізації ситуації в Україні з боку ФСБ може стати ліквідація Саакашвілі", – вважає Говорущак.

Читайте також: Порошенко втрачає довіру на Заході, – експерт про ситуацію із Саакашвілі

На його думку, жоден інший запобіжний захід не зможе забезпечити захист підозрюваного. Крім того, домашній арешт дасть можливість проведити із екс-президентом Грузії процесуальні заходи зважаючи на те, що "Саакашвілі вже переховувався від правоохоронців, демонструючи небажання співпрацювати".

Додамо, що сторона обвинувачення просить два місяці цілодобового домашнього арешту для Саакашвілі.

Нагадаємо, ввечері 8 грудня правоохоронці затримали Міхеїла Саакашвілі. Його доставили до ізолятора тимчасового тримання, де почали збиратись його прихильники. Генпрокуратура просить для Саакашвілі домашній арешт. Сам затриманий оголосив безстрокове голодування.

Зранку 11 грудня лідера партії "Рух нових сил" Міхеїла Саакашвілі привезли до Печерського районного суду міста Києва. Біля будівлі зібрались десятки його прихильників, серед яких і народні депутати. Деякі нардепи навіть заявили, що готові взяти його на поруки. Політик заявив, що вважає себе військовополоненим, бранцем українського олігархату та російського президента Володимира Путіна.