Стрічка новин інформагентства наповнилась антипутінськими заголовками, передає 24 канал.

До теми Хакери Anonymous зламали принтери рашистів і друкують антипутінські заклики

Серед них:

  • "Путин оказался главным русофобом мира";
  • "Путинская Россия призерает закон";
  • "Россия решила убить свою природу";
  • "Россия полностью уничтожила Мариуполь";
  • "Россия бросает трупы своих солдат в Украине" тощо.

Інформагентство "Лєнта.Ру" поламалося: фотодокази

Статті можна досі переглянути в архіві

Попри те, що станом на 10 ранку стрічку новин вже почистили, скриншоти розходяться у соцмережах та телеграм-каналах, а в архівах можна досі переглянути статті за цим посиланням.

Статті, що вийшли вранці 9 травня на "Лента.Ру" залишились в архіві: скриншот

У Meduza повідомляють, що сайт "Лєнта.Ру" не був зламаний / Скриншот

Хакери зламали сітку мовлення ТБ

Нагадаємо, що в понеділок, 9 травня, хакери повністю зламали сітку мовлення ТБ Росії і замість розкладу програм з’явились антивоєнні повідомлення та нагадування про те, що Росія розв'язала війну проти України.

На екрані було написано: "На ваших руках кров тисяч українців і сотень їх убитих дітей. Телебачення та влада брешуть – ні війні".

Таку картинку на екранах росіяни спостерігали на різних провайдерах і телевізійних сервісах. Ймовірно, хакерам вдалося проникнути у системи телекомунікаційних компаній, серед яких – Ростелеком та приставка для ТБ Wink.

Додамо, що російське пропагандистське телебачення вже не вперше вдалося зламати.

На початку березня хакерське угруповання Anonymous замість звичних ток-шоу, що "промивають" мізки росіянам, показало мільйонам глядачів на території Росії реальні кадри того, як путінська армія з повітря скидає бомби та ракети на мирне українське місто Харків. Відеозаписи з'явилися зокрема на телеканалах "Росія 24", "Перший канал" і "Москва 24".

США вводять санкції проти російських телеканалів

Вчора, 8 травня, після зустрічі лідерів країн "Великої сімки" США анонсували санкції проти російських телеканалів. До "чорного списку" потрапили "Первый канал", "Россия 1" та НТВ.

Саме ці канали є найбільш пов'язаними з Кремлем та вважаються найпопулярнішими у Росії. США забороняє розміщення реклами й надання обладнання каналам. Вони були серед найбільших одержувачів іноземного доходу.

Вас може зацікавити – показали зруйнований готель ексрегіонала після ракетного удару: відео