За його словами, абсолютна більшість війни з Україною не хочуть і шоковані, що їхні діти опинилися у чужій країні. Він навів кілька прикладів таких дзвінків.

Читайте також: Глава Міненерго підписав наказ про відмову від приєднання до енергомережі окупантів

Приклади дзвінків з Росії в пошуках рідних

Мама Єрьоменко Оксана з Краснодара шукає сина Єрьоменка Данила, 21.08.2001 року народження, контрактник, з Краснодара, служив у Криму, військова частина біля Сімферополя. Мама знає, що йде війна, хоче знайти сина та повернути додому.

Дружина шукає Сизова Олександра Сергійовича, 02.03.1992 року народження, солдат, контрактник з 2017 року в/ч 54801 місто Ставрополь, знають, що Росія воює з Україною, вже поширюють інформацію, що треба забирати своїх чоловіків та синів, дуже бояться переслідувань

Батько (живе в Росії) та брат (живе в Таджикистані) шукають Шаропова Сухробджона, 22.04.2002 року народження, солдат контрактник, військова частина розміщується в селищі Калінінець Московської області, служить з 09.2021 року, знають, що Росія воює з Україною, не знали куди поїхав, не виходить на зв'язок, дуже хочуть повернути його, розповідають знайомим, де можуть бути їхні чоловіки та діти.

Ще буде! Криком кричатимете, щоб війну зупинити,
– резюмував Геращенко.

Підписуйтесь на телеграм 24 каналу, щоб оперативно дізнаватися важливі новини.