Виконувач обов'язків міського голови Бердянська Олександр Свідло 28 лютого, о 22:30 розповів у відеозверненні про поточну ситуацію в місті.

Читайте також "Нах*й": безстрашні мешканці Бердянська посилають озброєних окупантів – відеофакт

Бердянськ все ще контролюють окупанти

Сьогодні (28 лютого – 24 канал) через обстріл комунального авто постраждав його співробітник. Йому надали необхідну медичну допомогу,
– розповів Свідло.

Він додав, що в місті відновили роботу котельні, тепла не було приблизно добу.

Міський транспорт не працював і не працюватиме 1 березня. Є кілька факторів, що впливають на цей процес. Перше – це відсутність потрібного рівня безпеки. "Рухаючись, мікроавтобус, чи автобус, наповнений людьми, це високий ризик. Ми не готові брати на себе відповідальність у зв'язку з тією ситуацією, що нас оточує", – пояснив Свідло. Друге – це обмеження запасів газу пропану.

Також виконувач обов'язків мера розповів, що наразі у місті не відбуваються поховання. Адже немає доступу до цвинтаря, на якому дислокується російська техніка. Крім того, є проблеми з інтернет-провайдерами: "Про перспективи відновлення говорити зарано, оскільки доступ до вежі заблокований військовим угруповуванням".

За словами Свідла, роботу поліції 27 лютого окупанти блокували. Тепер правоохоронці частково виконують свої функції, але працюють у штатському.

Нагадаємо, росіяни тимчасово окупували Бердянськ 27 лютого.

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!