У росії вже відбулося три хвилі мобілізації серед в'язнів. Третя виявилася критичною, адже там почалися бунти. Про це повідомили джерела 24 каналу в розвідці 16 серпня.

Зверніть увагу В Україні вже ліквідували понад 200 російських в'язнів, завербованих ПВК "Вагнера"

В'язні відмовляються воювати, бо розуміють, що стануть "м'ясом"

Спочатку для участі у війні проти України набирали всіх охочих. Їм обіцяли амністію та великі зарплати за пів року "служби". Однак майже всі, хто пішли, давно загинули. А рідним в'язнів брешуть, що вони у колоніях.

Після таких втрат друга хвиля мобілізації була вже не зовсім добровільна. Під час третьої – над в'язнями почали знущатися і карати їх за непокору.

У колонії в селищі Харп Ямало-Ненецького округу відказників, які мали бойовий досвід, почали відправляти в ізолятор. Потім їм скасовували умовно-дострокове звільнення та відправляли на найважчу роботу. Відомо, що окупантів били й змушували воювати.

У Якутії після таких хвиль мобілізації стався невеликий бунт. В'язні намагалися потрапити до ізоляторів. Адже звідти їх би не змогли відправити "м'ясом" до України.

росіяни часто бунтують проти керівництва

  • Окупанти масово звільняються з армії, бо не хочуть воювати в Україні. Усе через величезні втрати росіян. Один із окупантів розповів матері в розмові, що майже всі військовослужбовці його підрозділу написала рапорт на звільнення. У полковника назбирався стос таких документів.
  • Невдоволення зростають і серед бурятів. Вони теж почали писати відмови від участі в бойових діях. Адже бурятія очолює список районів росії, з яких найчастіше гинуть окупанти.

Зверніть увагу – нові втрати росії станом на 16 серпня: відео