Пряма трансляція на
Останні випуски

Російські боти увійшли до переліку топ-50 персон 2017 року від Bloomberg

Російські боти
Російські боти

Видання Bloomberg склало перелік з 50 персон, які мали найбільший вплив на людство у 2017 році. Знайшлося там місце і так званим російським ботам, які заполонили соцмережі за останні два роки.

Загалом в переліку присутні бізнесмени, політики та експерти – реальні люди. І лише на 50 місці – зібраний образ.

Читайте також: Чи лайкали ви російську пропаганду? – Facebook створює спеціальний ресурс

Автори списку зазначають, що найбільше російські боти проявили себе під час президентських виборів у США. При цьому Facebook повідомив Конгрес США про те, що російські агенти заплатили 100 тисяч доларів за рекламу 3 тисяч повідомлень у Facebook та Instagram перед виборами. Головні теми, на яких акцентували увагу в таких повідомленнях – імміграція та расові питання (Black Lives Matter). Окрім того, Twitter виявив у себе понад 2,7 тисяч акантів, які пов’язані з російськими агентами впливу. Вони зосередили увагу на корупції в керівництві США.

У статті зазначається, що російські боти створили екзистенційну кризу для керівників соціальних мереж, поставивши їх перед нелегким вибором – чи збільшувати зростання мережі, чи посилити контроль над тим, що діється в мережі, не даючи змогу російським агентам поширювати дезінформацію.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі