Пише УНІАН.

Зокрема, на думку Курносової, той факт, що Путін відкликав посла Михайла Зурабова може свідчити про те, що Кремль робить ставку на дострокові вибори в Україні. Саме тому, на думку опозиціонерки, Путіну потрібна людина, яка не має неформальних відносин з керівництвом України.

"Це може свідчити, що російська сторона вже не розраховує на будь-які особисті контакти з Порошенком, які у Зурабова були", – наголосила Курносова.

Вона також нагадала, що Бабич – колишній військовий, який був главою уряду Чеченської республіки.

Бабич – це остання людина, від якого була б користь в якості дипломата. У ситуації неоголошеної війни відправляти послом військового – це як плювок в обличчя,
– вважає вона.

При цьому Пономарьов додав, що Бабич має досвід фальсифікації виборів у Росії, і якщо Україна погодиться на його кандидатуру, то отримає "гарантоване шпигунське гніздо як для координації російських спецслужб, так і для організації виборчих кампаній в інтересах РФ".

"Тобто, його призначення потрібно інтерпретувати як підготовку до можливих дострокових виборів, на які може робити ставку Росія", – вважає Пономарьов.

"Я просто закликаю пана президента в жодному разі не давати згоди на призначення цієї людини послом. Це класична кандидатура для взаємодії з сепаратистами, для силових операцій", – зазначив Пономарьов.

Нагадаємо, вчора, 28 липня, своїм указом президент Росії Володимир Путін звільнив Михайла Зурабова з посади посла Росії в Україні, яку він займав з 2009 року. Сьогодні Комітет Держдуми з міжнародних справ на засіданні підтримав кандидатуру Бабича на пост посла РФ в Україні.