Про це пише журналіст Роман Бочкала, посилаючись на закрите джерело в "ЛНР".

"Інформація з Луганської області підтверджує наявність якоїсь єдиної "промінської" генеральної лінії. Причому, нав'язуваної Москвою. Моє джерело в "ЛНРівській" окупації пише, що російських прибульців майже не видно. У військовій формі в основному місцева шушваль", — наголосив журналіст.

Зокрема, джерело розповіло, що за останні два тижні сепаратисти дійсно «відводять техніку з Кіровська, Первомайська, ще раніше відвели її з Дебальцевого, створюючи 30-км зону за мінськими угодами». Цю техніку перебазовують під Єнакієве.

Сепаратисти також їдуть з передової, оселяючись в Алчевську. "Росіян серед сепарів одиниці, 90-95% — жителі області, в тому числі і жінки", — повідомило джерело.

Если Пургина действительно сместили за несогласие выполнять Минские соглашения, то информация из Луганской области подтв...

Posted by Роман Бочкала on 12 вересня 2015 р.

Нагадаємо, нещодавно з'явилися чутки про "переворот" у "ДНР", коли одного з лідерів терористів Андрія Пургіна заарештували на 4 дні і скинули з посади так званого "спікера парламенту". Є інформація, що Пургін планував організувати референдум про приєднання до Росії, що розходиться з намірами Кремля.