Представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі 24 Каналу прокоментував цю історію. Він порадив окупантам дуже обережно споживати солодке.

Читайте також "До Кобзона своїм ходом": у Мелітопольському районі окупанти отруїлися та померли

Торт з сюрпризом

Як написав у своєму телеграм-каналі колаборант Владімір Рогов, солодку посилку доставив невідомий кур’єр. Окупанти, а це "діючі льотчики на серйозних посадах", розрізали торт, але куштувати його не стали. Вони почали шукати кур’єра, який згодом нібито зізнався, що торт і декілька пляшок алкоголю були отруєні. Наразі росіяни шукають кондитерів та інших причетних до цієї історії.

"Коментувати чиї це були кондитери ми не будемо. Але те, що кожен воєнний злочинець, який вчиться, готується і відправляється вбивати українців має бути, звичайно, обережним і з солодким, і з солоним, і усіма іншими смаколиками. Бо справедливість знайде вбивць всюди. Тому єдиний вихід для росіян безпечно їсти торти і тістечка – це не вбивати українців", – наголосив представник Головного управління розвідки Міноборони.

Андрій Юсов прокоментував останні важливі події: дивитись відео

Отруєння окупантів: останні новини

  • Отруєння росіян – це дуже часта історія, особливо на тимчасово окупованих територіях. Наприклад, у серпні на одному з військових об’єктів група спротиву у Маріуполі отруїла офіцерський склад російської армії. 2 вояк одразу померли, а 17 опинилися у важкому стані.
  • Також у Маріуполі повідомляють про справжній мор окупантів. 26 осіб відправилися на концерт до Кобзона, а ще 15 – до реанімації. За словами Петра Андрющенка, загалом за останні 5 місяців маріупольський спротив ліквідував 40 росіян.
  • Росіяни ховають своїх "асвабадітєлєй" і бідкаються, що ті помирають не від поранень, а отруєнь. Відома історія з "добровольцем" Павлом Губіним, який останній раз попив води від місцевих мешканців. Їх панічно бояться і "Z-волонтери", які приїжджають на тимчасово окуповані території Запорізької та Херсонської областей.