Інцидент стався під час святкування дня ВМФ російськими військовими. Наразі окупанти у важкому стані, що завадить їм готувати місто до оборони.

Дивіться також Дружина-алкоголічка, борги та лише 2 тижні життя на фронті: історія російського військового

Деталі отруєння окупантів у Маріуполі

На одному з військових об'єктів група спротиву у Маріуполі отруїла офіцерський склад російської армії. До лікарні у важкому стані потрапило 17 російських військових, з яких вже двоє померло. Стан та подальша доля решти 15 росіян наразі невідома.

Наші з посмішкою кажуть: "на щурів завжди дохіба отрути",
– заявив Андрющенко.

Група Спротиву повідомила, що для отруєння використали щурячу отруту та пестициди. Їх підсипали у їжу російським окупантам. Відомо, що виконавці вже перебувають поза межами Маріуполя та Росії.

Диверсанти активно працюють проти Росії

Це не перша диверсія Групи "Ї" Маріупольського Спротиву. Декілька днів тому вони ліквідували три вантажівки окупантів та значно пошкодили будівлі, де розташований військово-інженерний підрозділ російських військ. Також у ході операції група заподіяла шкоди обладнанню для виготовлення "зубів дракона" на бетонному заводі в районі АС2.

Окрім цього Група Маріупольського спротиву щоденно фіксує місця розміщення, паркування, заправки, харчування російських військових. Ця інформація допомагає виявляти приховані казарми, бази і склади та своєчасно їх знищувати. Також вони полюють за "закритою" інформацією. Наприклад, під час одного з рейдів диверсанти здобули докази, що у 2022 році у Маріуполі фіксували холеру. Тоді окупаційна адміністрація приховала цей факт та стверджувала, що "все в порядку".

Група активно викриває колаборантів та зрадників України та публікує про них всю інформацію. До цього списку входять всі "прихильники руського міра".

Російським окупантам неспокійно