Про це 24 Каналу повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. За його словами, росіяни розгублені й не знають, звідки чекати удару ЗСУ.

До теми ЗСУ "мінуснули" ще понад 400 окупантів: шалені втрати ворога станом на 5 червня

"Росіяни перебувають у стані очікування наступу і не розуміють, на яку ділянку треба перекидати війська. Більшу частину армійського корпусу тримають без значного руху в Маріупольському районі", – сказав Андрющенко.

Росіяни розвели метушню перед наступом ЗСУ: дивіться відео

Після "бавовни" в Юр'ївці Донецької області, ймовірно, окупантів почали перекидати одразу на фронт – щоб вони гинули в окопах, а не в тилу.

Росіяни перетягують сили в напрямку Бердянська

Було помічено рух колони з технікою і живою силою до Бердянська. Зокрема, окупанти тягнули бронеавтомобілі "Тигр" і ракети до системи ППО.

"Великі рухи гвинтокрилів над морем. Таке враження, що вони патрулюють. Щось відбувається, але до кінця незрозуміло", – додав Андрющенко.

Куди б росіяни не перевозили свої ресурси, про це оперативно дізнаються українські військові, які не забаряться зменшити ворожі запаси. Зрештою окупанти постійно матимуть проблеми з тиловим забезпеченням.

Новий сезон "бавовни": останні новини

  • 5 червня в районі заводу "Азовсталь" у Маріуполі пролунав потужний вибух. Ймовірно, до тимчасово окупованого міста знову завітала "бавовна".
  • Раніше в тимчасово окупованому Бердянську розквітла "бавовна". Жителі міста повідомляли про потужні вибухи в районі порту.
  • Серед загарбників на окупованій території Запорізької області шириться паніка. Після успішного "тижня бавовни" росіяни розуміють, які загрози очікують на них практично звідусюди.