Про це розповів голова і засновник РДК Денис Нікітін. За його словами, інакше діяльність корпусу була б просто неможливою.

Дивіться також У РДК показали знищення російського підполковника на Брянщині: пекельні кадри

Ми існуємо у двох іпостасях, на території України і на території Росії. Під час війни ми цілком допомагаємо армії України, народу України відстоювати територіальну цілісність. І, звичайно, поки ми перебуваємо на території України, ми координуємо свої дії з Міністерством оборони, інакше це було б неможливо,
– наголосив Денис Нікітін.

Він також розповів, що бійці РДК перебувають на одному з найгарячіших напрямків, у них є суміжники з різних підрозділів ЗС України, з Головного управління розвідки. А це передбачає всіляко координацію.

"Ми покладаємося на їхню логістику, на їхню допомогу", – додав Нікітін.

В Росії – РДК діє виключно самостійно

Втім, засновник РДК наголосив, що щоразу, коли вони перетинають державний кордон Росії, там вони діють виключно самостійно.

Ми не можемо не інформувати українську сторону, коли озброєні люди ходять по країні. Щойно ми перетинаємо державний кордон, усе, що ми робимо, усі наші рішення на території Росії, – це вже виключно наша прерогатива,
– наголосив він.

Діяльність РДК: останні новини

  • За ліквідацією російського підполковника у Брянську стоїть саме Російський добровольчий корпус. Загиблий підполковник ФСБ був заступником одного з відділів прикордонного управління.
  • Наприкінці жовтня бійці РДК заявили, що розширюють свою діяльність і воюють на Донбасі та Запоріжжі.