"Автоколона із 100 автомобілів без пригод доїхала до Ростовської області. Всі водії почувають себе нормально, машини знаходяться в справному стані", — розповів Воронов НТВ.

Він додав, що допомога розрахована для мешканців Луганської та Донецької областей, це буцімто близько тисячі тонн вантажів — будматеріали, продукти, ліки та обладнання для підготовки до зими. Крім того, в Ростов-на-Дону літаки МНС РФ доставили 100 тонн гуманітарного вантажу, який потім завантажать на автомобілі.

За тиждень автоколони МНС Росії планують доставити в Луганську і Донецьку області до 3 тисяч тонн "гуманітарної допомоги".

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України підтверджує отримання звернення РФ про направлення в Україну чергового "гуманітарного конвою" для жителів східних територій на України, контрольованих незаконними збройними формуваннями.

Раніше російська сторона направила в Донбас три гуманітарних конвої, які прибули 22 серпня, 13 і 20 вересня відповідно. Українська сторона не мала можливості оглянути вміст вантажів. Крім того, до відправки російських конвоїв не притягувалися представники Міжнародного комітету Червоного Хреста.