Російський конвой складався з 24 медиків і п'яти спеціалізованих автомобілів. Про це повідомляє пресслужба Міністерства безпеки Боснії та Герцоговини.

Радимо ознайомитись Остерігайтеся російських та китайських "троянських коней", – The Washington Times

Провести дезінфекцію в місті росіян попросив спікер Палати народів Драган Чович.

Міністерство безпеки пояснило, що в'їзд в країну для групи з Росії повинен бути схвалений рішенням Президії (колективний вищий орган виконавчої влади), оскільки мовиться про військовий підрозділ.

Зверніть увагу! Величезний конвой російських військових медиків перебуває в ще одній балканській країні – Сербії. Туди Росія теж відправила гуманітарну допомогу через спалах коронавірусу.

Як Росія піариться на питанні допомоги країнам Європи через COVID-19

  • В березні Росія направила в Італію гуманітарну допомогу, військових медиків і обладнання для боротьби з коронавірусом. Прокремлівські блогери та ЗМІ почали активно використовувати цю операцію для пропаганди.
  • Зокрема, в соцмережах без вказівки подробиць походження відео, опубліковали ролик з чоловіком, який змінює прапор Євросоюзу на прапор Росії, а потім показує папір з написом: "Спасибі, Росіє! Спасибі, Путін".
  • Водночас за даними британського видання The Telegraph, Росія відправила в Італію не допомогу, а розвідку. Російська військова місія, яка перебувала в Італії таємно збирала життєво важливі розвіддані.