Про це пише видання "Наша Ніва".

"Незабаром на нашу Батьківщину, яка називається Свята Русь – без поділу на Білу, Малу та Велику – чекає серйозне випробування війною. Нашим чоловікам, присутнім тут, ця інформація особливо стане в нагоді. Бо я впевнений, що вони візьмуть в ній участь", – підкреслив він.

Читайте також: Портников оприлюднив маневри Кремля щодо миротворців на Донбасі

За його словами, він пройшов дві війни у Чечні, брав участь у подіях на Донбасі та навіть засвітився у Сирії.

Як підкреслює білоруський ресурс, промова спецпризначенця здебільшого складалася з нереалістичних військових байок, переплетених з пропагандою "русского мира".

До слова, про російсько-українську війну військовий у подробицях не згадував, натомість поділився історією своєї появи у Мінську.

"Під час нинішньої війни у Сирії група російських спецпризначенців на чолі з Маньшиним потрапила в оточення воїнів "Ісламської держави". Справа пахла гасом. І тоді ми пішли у психологічну атаку. Почали кричати "Христос воскрес! Воістину воскрес". Як раптом з неба спустилася уявна жінка в білому одязі, яка створила коридор, яким ми змогли вийти з ущелини. Ісламісти продовжували стріляти по нас, проте кулі не могли пробити уявний коридор. Коли жінка на секунду озирнулася, я впізнав образ Єлизавети Федорівни – дружини великого князя Сергія Олександровича – яку вбили більшовики та яка вважається святою. Вона мене і запросила до Мінська", – поділився ще однією пропагандистської вигадкою розвідник.

Читайте також: Вейшнорія, Сморган, "Мордор" : все, що відомо про російські військові навчання "Захід-2017"

Крім того, він прокоментував ситуацію з тероризмом у світі.

"Світового тероризму не існує. Не вірте в цей міф, який поширюють ЗМІ! Тероризм придумали американці та британці, щоб швидше почати Третю світову війну, щоб знищити Росію", – додав Маньшин.