Про це прес-служба збройних сил Латвії повідомила у Twitter.

Читайте також: "Вони лукавлять": міністр оборони Латвії розповів про небезпеку російських військових навчань

Військово-морські сили 6 жовтня ідентифікували корабель класу "Стерегущий" Збройних сил Росії,
– йдеться у повідомленні.

Зазначається, що російський корвет перебував у ексклюзивній економічній зоні, розташованій за 14 морських миль (26 кілометрів) від територіальних вод Латвії.

Слід наголосити, що російські військові кораблі та літаки часто помічають поблизу кордонів Прибалтики. Так, поблизу латвійського кордону 11 вересня запримітили російську військову субмарину "Дмитров".

Додамо, 7 жовтня стало відомо, що на парламентських виборах у Латвії перемогла проросійська партія, а в день виборів на одну із соціальних мереж було здійснено хакерську атаку: під час спроби зайти на сайт лунав російський гімн, з'являлися російський прапор і фотографії з президентом Путіним і "зеленими чоловічками".

У чому особливість військового корабля "Стерегущий"? Це – корвет з керованою ракетною зброєю ВМФ Російської Федерації. Корабель було спущено на воду у 2006 році та прийнято до складу російського флоту у 2008 році. "Стерегущий" здатний розвивати швидкість до 27 вузлів (50 кілометрів за годину). Його автономність плавання становить 15 діб. Екіпаж корабля складається з 99 осіб.