Российские СМИ зафиксировали одновременное нахождение президента РФ Путина сразу в двух местах.В настоящее время сайт ...

Posted by Oleg Kashin on 26 червня 2015 р.

За словами журналіста, коли сайт Громадської палати РФ проводив пряму трансляцію зустрічі Путіна в Кремлі з членами Громадської палати Росії. У той же час в алтайських ЗМІ з'явилася інформація, що президент РФ зараз перебуває на своїй дачі в Алтаї, де його бачили очевидці. Прибув, начебто, Путін кілька днів тому.

"Таким чином, з'явилася інформація про те, що Путін зараз перебуває на Алтаї і в Кремлі одночасно. Раніше вже неодноразово з'являлася інформація про те, що у Путіна кілька двійників", — пише журналіст.

Кашин також нагадав, що у лютому опозиціонер Навальний заявляв, що на переговори в Мінську замість Путіна відправився двійник. Також, з'являлася інформація, що в Ватикан також літав двійник.

Нагадаємо, на початку березняпрезидент РФ загадково зник на кілька днів. Ця тема викликала бурхливе обговорення в усьому світі. Відповіді куди ж зникав Путін не маємо і сьогодні.