Таке звернення опублікували на сайті "Батьківщини".

Читайте також: Стало відомо, який запобіжний захід вимагатиме ГПУ для Саакашвілі

Я розумію, що Міхеїла Саакашвілі посадив не генеральний прокурор, не суд, не яка-небудь інша правоохоронна структура. Його посадили саме Ви. Тому я і звертаюся саме до Вас: негайно скасуйте всі свої команди. Не ганьбіть Україну в очах всього світу і власного народу. Негайно звільніть Саакашвілі!
– йдеться у зверненні.

Політик нагадала, що схожа історія вже відбувалася: "Пане президенте, Вам відняло пам'ять. Ви забули, що так, як з арештом Саакашвілі, вже було".

Також, за словами Тимошенко, на 4-му році президентства Порошенко став одночасно президентом, прокурором, парламентом, урядом, судом і генпродюсером усіх телеканалів.

"І тепер Ви кидаєте за ґрати своїх опонентів – так, як це робив Янукович. Згадайте, чим все завершилося. Ростов не гумовий", – написала вона.

Нагадаємо, пізно ввечері 8 грудня правоохоронці затримали Міхеїла Саакашвілі. За даним генпрокурора Юрія Луценка, опору політик при затриманні не чинив. Його одразу доставили до ізолятора тимчасово тримання. Генпрокуратура проситиме домашній арешт для Саакашвілі.