І от, наприклад, сплата податків. Президент Порошенко закликає бізнес сплачувати всі податки і взагалі поводитись відповідально. Але чи чує президента бізнес? Хоча б бізнес самого президента.

Президент країни Петро Порошенко вважає, що чесно платити податки зобов’язаний кожен українець. Щоправда, не кожен українець поділяє думку президента. Вона може викликати посмішку, наприклад у бізнесмена Петра Порошенка та його партнерів.

Читайте також: Чи відкривають прокурори справи проти самих себе, розслідуючи злочини проти Майдану

У президента чимало різноманітних бізнесів: усім відома кондитерська корпорація Roshen, більшості відомий "5 Канал" і менш відомий промислово-оборонний завод "Ленінська кузня", нині "Кузня на Рибальському". Це один з найстаріших заводів Києва, ним Порошенко володіє спільно з давнім другом та партнером нардепом Ігорем Кононенком.

"Кузня" промислове підприємство, основна його спеціалізація – будівництво та ремонт суден. З початком війни на сході підприємство фокусується на військовій техніці, створює бойові модулі та бронемашини. Зараз же на виставках "Кузня на Рибальському" демонструє навіть кулемети та зенітні установки.

За які методи ведення бізнесу підприємство президента неоднаразово потрапляло в корупційні скандали та які ще бізнес-махінації проводить Порошенко і його партнери – дивіться у програмі.