Микола Пасічник приїхав до Києва 22 січня 2014 року. За декілька годин його вже пов'язав "Беркут". Звинувачували чоловіка в участі у масових заворушеннях, а прокуратура вимагала тримання під вартою. Оболонський суд міста Києва дав "добро" на обрання такого запобіжного заходу. Проте в реєстрі судових рішень цієї ухвали вже немає. Єдина доступна копія у 76-річного Пасічника.
Читайте також: Як держава втрачає мільярди на вугільних шахтах, які належать оточенню Януковича
Використовуючи Інтернет та власні джерела ми дізналися, що судді, які вели справи проти Майдану, не були люстровані. Більше того, деякі з них зараз ведуть справи майже проти самих себе.
Також зустрічаються дуже дотепні документи. Наприклад, після Революції прокурори подають так звані "декларації доброчесності". Це своєрідна анкетка, в якій всюди потрібно поставити підтвердження, що ти –"хороший". До речі, про доброчесність. В Голосіївській прокуратурі після Революції проводили перевірку чи часом не переслідували незаконно активістів. Павло Головко, який зараз обіймає посаду спеціального слідчого у справах Майдану, а в 2014 році судив тих самих активістів, на той час саме працював у цій прокуратурі. А одна з прокурорів, яка проводила перевірку – Ольга Миргородська, зараз разом з Головками має дуже багато спільних теплих фото.
Як так виходить, що один і той самий прокурор міг в 2014 році переслідувати активістів, а тепер розслідує злочини "проти Революції" – дивіться у програмі.