Свою реакцію на ці записи Артем Ситник озвучив у прямому ефірі 24 каналу.

Читайте також: Корупція в "Укроборонпромі": НАБУ відсторонило двох працівників

Ситник відповів, що голос на оприлюднених записах дійсно схожий на його власний, але він такої розмови не пригадує, хоча має відчуття дежавю.

Мені важко уявити, який чином я мав допомогти Гілларі Клінтон, хоча це питання вже колись задавалося і досліджувалося. Тоді матеріали "чорної бухгалтерії" були передані до НАБУ генералом СБУ Трепаком,
– сказав директор НАБУ.

"У зв'язку з тим, що ці матерали були вже опубліковані, з дозволу детектива аркуші з цієї "чорної бухгалтерії" оприлюднили", – заявив він.

Ситник також зазначив, що після цього був ряд запитів, в тому числі і ЗМІ, з приводу того, чи фігурує там прізвище Манафорта.

До речі, ще був позов, що я разом з нардепом Сергієм Лещенком втручався у вибори США. наразі ця справа знаходиться на сталдії апеляційного розгляду,
– додав Артем Ситник.

Що відомо про "докази", оприлюднені Розенблатом?Надреп Борис Бозенблат повідомив, що у 2017 році подав заяву до суду про втручання у вибори президента США Артема Ситника та народного депутата Сергія Лещенка. Натомість суд встановив неправомірність їхніх дій.

14 березня Розенблат опублікував "докази", що Ситник дійсно допомагав Клінтон. "Я ж Гілларі допомагав … Трамп, він же ж, у нього внутрішні питання домінують над зовнішніми, а Гілларі ... із тих політиків, що вони підтримують гегемонію в Америці і в світі. Для нас це краще, а для американців краще те, що Трамп робить", – говорив на записах ймовірний голос Ситника.

Відео повного інтерв'ю з Артемом Ситником: