Про це розповів законний власник корпорації Максим Микитась. Він зазначив, що тепер Федотенкова чекає міжнародний розшук.

Читайте також "Укрбуд" повернуто законному власнику, що має намір забезпечити відновлення будівництва всіх ЖК

Микитась звернувся до інвесторів "Укрбуду"

Чудова новина інвесторам "Укрбуду"! За інформацією з офіційних джерел – 26.05.2023 року Генеральною прокуратурою України за процесуального керівництва Державного бюро розслідувань України підписано ПІДОЗРУ Федотенкову Дмитру Валерійовичу (одному з організаторів рейдерства Укрбуду та розкрадання коштів інвесторів "Укрбуду") за ч.3 ст. 206-2 КК України (протиправне заволодіння майном). Тепер Федотенкова Д.В. чекає міжнародний розшук та "тріумфальне" повернення додому,
– написав він.

За словами Микитася, напередодні війни Федотенков, "попереджений своїми кураторами з Росії", виїхав до Відня. Згодом влітку 2022 року Національна поліція України провела обшуки у нього та пов’язаних з ним структур, в результаті яких виявлені звіти щодо фінансування агресії Росії. Далі в вересні 2022 року ДБР провів у нього та його структур обшуки за справою рейдерства "Укрбуду", результатом чого стали підозри 14 учасникам злочинного угрупування, в тому числі колишньому директору компанії "Укрбуд Девелопмент" Олегу Майбороді.

Тепер, незважаючи на перепони, постійні погрози та бруд, – справа дійшла і до Федотенкова! Завдяки таким кейсам як справа "Укрбуду" – вірю, що правоохоронна система України живе та буде жити і розвиватись. Такими кроками наша Держава підтверджує, що напередодні відновлення нашої країни кожен інвестор може відчувати себе захищеним!
– зазначив Микитась.

Він пояснив, що цей крок є проміжним, але дуже важливим в стратегії повернення активів "Укрбуду" задля добудови його об’єктів та передачі квартир інвесторам.

"Ще раз неодноразово нагадаю: ми не потребуємо бюджетних коштів чи допомоги КМДА для добудови квартир – лише просимо в законний спосіб повернути наші – укрбудівські активи – цього більш ніж достатньо! Далі анонсую найближчим часом позов до Королівського суду міста Лондон з попереджувальними арештами активів учасників процесу. Нагадаю, 100% "Укрбуду" володів та володіє Лондонська компанія Bazert llp. Позов сформований до КМДА, Київміськбуду, осіб які приймали фінансову участь в рейдерстві "Укрбуду" тощо. В Лондонському суді прозвучить багато цікавих прізвищ з підтвердженими особистими протоколами та підписами. Рухаємось далі", – резюмував Максим Микитась.

Нагадаємо, власник мережі ресторанів Tarantino family Дмитро Федотєнков виявився причетним до фінансування російської агресії проти України. Як повідомили у Національній поліції та дослідили у ЗМІ ще у червні 2022 року, його компанія виводила кошти до Росії навіть після 24 лютого.