Підприємство виконувало будівельні роботи на замовлення Західного територіально квартирно-експлуатаційного управління. І директор цього підприємства вносив недостовірні дані до актів прийому виконаних будівельних робіт. Таким чином директор заволодів бюджетними громами в особливо великих розмірах на загальну суму понад 6,2 мільйона гривень, повідомили в ДБР.

Читайте також: 21 мільйон гривень шкоди: НАБУ розслідує махінації з портом в Одесі

Підрядник навмисно завищував обсяги виконаних робіт та використаних матеріалів при зведенні 3 будівель казарм поліпшеного планування, призначених для потреб військовослужбовців ЗСУ на Волині

При цьому будівництво проводилося з порушенням проєктної документації. Зокрема, замість щебню фактично використовували шлакові відходи, зменшували товщину фундаменту і стяжок, а також не проводили належну гідроізоляцію конструкцій.

будівництво казарм для ЗСУ на Волині
Неякісне будівництво казарм для ЗСУ на волині / Фото пресслужюи ДБР

будівництво казарм для ЗСУ на Волині фото
Неякісне будівництво казарм для ЗСУ на волині / Фото пресслужюи ДБР

Тож директорові підприємства-забудовника повідомили про підозру в заволодінні бюджетними грішми шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах та службовому підробленні, що спричинило тяжкі наслідки. Слідство встановлює також факти причетності військових посадовців до розтрати цих грошей.

Якщо провину підозрюваного доведуть у суді, йому загрожує від 7 до 12 років в’язниці з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до 3 років та з конфіскацією майна.