Про це президент Франції повідомив в інтерв'ю журналістам. Однак наразі, за словами Макрона, він не спілкується із Путіним, передає 24 Канал.

Цікаво Європі не вистачає лідера: як на Заході сприйняли пропозиції Макрона

Макрон висловився про свої перемовини з Путіним

Еммануель Макрон під час розмови з журналістами відмовився кваліфікувати російського диктатора Владіміра Путіна як автократа чи диктатора.

Зокрема, французький очільник пояснив, що Путін потрапив у авторитарний і репресивний дрейф у своїй країні, і вирішив стати дестабілізаційною силою в Європі.

Я глава держави, який найбільше говорив з Путіним до війни,
– нагадав Макрон.

Водночас французький очільник висловив сподівання, що прийде час, і він зможе "якомога швидше поговорити з президентом Росії, ким би він не був на той момент".

Президент Франції зробив низку заяв у інтерв'ю

  • Під час розмови з журналістами Еммануель Макрон наголосив, що у нього та інших союзників України є лише одна мета – щоб Росія не перемогла у війні. Французький очільник також підкреслив, що ця війна є "екзистенційною" для всієї Європи, тому важливо здобути перемогу у ній.
  • Еммануель Макрон також наголосив, що його країна готова вжити заходів, щоб Росія не перемогла у війні. Водночас він зауважив, що французькі війська ніколи не будуть вести наступ, однак не буде стояти осторонь у разі погіршення ситуації на українському фронті.
  • Очільник Франції також зауважив, що ті, хто виступив проти України у війні й став союзником Росії, вже автоматично обрали "поразку". Макрон також наголосив, що не виключає спільних європейських кредитів, щоб підтримати Україну у війні.
  • Раніше французьке видання Le Monde із посиланням на джерела писало, що Макрон роздумує над відправленням військ в Україну вже влітку 2024 року. Зокрема, французький президент казав, що може розмістити французьке військо в Одесі, однак наразі офіційно цю позицію президента не підтверджували у канцелярії Макрона.