У відомстві пояснили, яка мета криється за інформацією російської ФСБ щодо нібито викриття розвідувальної діяльності українських спецслужб на території окупованого Криму.

Зверніть увагу Бойовики на Донбасі привели армію у вищу бойову готовність, – розвідка

Мовиться про створення відповідного фону для ініційованого Росією неформального засідання Радбезу ООН щодо питань кримської проблематики. Воно відбудеться 17 березня.

Така пропагандистська акція напередодні роковин окупації Криму – це зручний привід для відволікання уваги населення від численних внутрішніх проблем півострова,
– підкреслили у розвідці.

Там також додали, що Росія цілеспрямовано нагнітає ситуацію, намагаючись перекласти на українську сторону відповідальність за процес урегулювання на Донбасі.

Крім цього, зауважили у Службі зовнішньої розвідки, Кремль прагне дискредитувати ініціативу "Кримська платформа" щодо мирної реінтеграції українського півострова.

Що раніше заявили у ФСБ

Там повідомили про затриманого росіянина Єсипенка, який нібито шпигував для України. У центрі громадських зв'язків ФСБ додали, що у нього вилучили вибуховий пристрій.

Крім цього, у Федеральній службі безпеки підкреслили, що порушили проти чоловіка кримінальну справу. Проте у чому конкретно його звинувачують – не наразі ще не уточнили.