Вона заявила, що голова фракції Ярослав Железняк та голова партії Кіра Рудик "захопили" політсилу. Вони нібито виштовхують з команди людей, які їм незручні.

До теми Особисті амбіції взяли гору, – у "Голосі" прокоментували вихід Притули з партії

"На жаль, ми маємо констатувати, що в нас влада партії була захоплена одноосібно: спочатку Кірою Рудик, а потім Ярославом Железняком. Вони фактично витискають з партії будь-яких людей, які не згодні з їхньою позицією", – заявила Устінова.

За її словами, саме Сергій Притула дуже чітко озвучив, які саме позиції його не влаштовують. Зокрема, на думку нардепки, це "зашкварні одіозні голосування за "дерибан" землі в Києві". З ним не погоджується більшість партійців.

Я розумію його позицію (Притули – 24 канал). Це сумно, адже він був одним з перших облич партії, які заявили про новий формат політсили,
– зауважила Устінова.

"На жаль, я розумію, що через особисті амбіції керівництва фракції та партії зраджуються цінності, з якими "Голос" йшов на вибори", – додала вона.

Чому не переоберуть керівництво партії

Устінова пояснила, що за статутом партії скликати з'їзд та провести перевибори керівництва може лише сам керівник – Кіра Рудик.

Звичайно, вона не буде цього робити, адже вона захопила владу,
– заявила нардепка.

У "Голосі" відреагували на вихід Притули з партії: дивіться відео