Інцидент стався ввечері 4 грудня. За інформацією місцевої влади, відповідний виклик надійшов до екстрених служб приблизно о 18:30.

Читайте також Біля львівського дитячого садочка бігала голодна лисиця: відео з місця події

Рятувальники, які прибули на виклик, побачили поранених 28-річного чоловіка (мав травму руки й ноги) та 32-річну жінку (з травмованою ногою). Обоє перебували у свідомості. Українців оперативно госпіталізували.

Українські туристи поранилися самі

Пізніше мер міста Сіная уточнив, що туристи поранилися самі – звір їх не чіпав. Побачивши велику тварину, українці спробували якомога швидше втекти від нього. Вони перескакували через паркан з колючим дротом й зачепилися за нього.

Міський голова припустив, що ведмедиця налякалася через петарди, які запускала поруч компанія. Наразі тварину перемісять "в інше місце", а її малюка передадуть до центру захисту тварин.


Ведмедиця зі своїм дитинчам / Фото Prahova​

Міністерство довкілля зробило заяву

Інцидент прокоментували й у румунському Міністерстві довкілля. У відомстві не виключають, що напад могли спровокувати самі люди, коли наблизилися до ведмежати надто близько. Мовляв, напад – це звичайна реакція для матері-ведмедиці у випадку загрози для її малюка.