Про це в ефірі програми "Перехресний допит" розповів колишній генеральний прокурор України Руслан Рябошапка. У відповідь на запитання журналістки про те, що сталося між президентом та Аваковим, яка "кішка" пробігла між ними – колишній генпрокурор звернув увагу на главу Офісу Президента.

До теми Справжній уряд – на Банковій, – Рябошапка про відставки міністрів

"Цю "кішку" називають Єрмаком. Є багато претензій в Авакова до Єрмака й навпаки. Не ревнощі, а підозри в тому, що подеколи грає проти президента чи проти ОП", – сказав Рябошапка.

Він додав, що "це все вносять у вуха президента" й відповідно створюється емоційне напруження, яке потім переростає у бажання щодо звільнення міністрів.

Чи може Єрмак замінити Авакова

Також у відповідь на запитання ведучої про те, чи може Єрмак претендувати на крісло Авакова у майбутньому, Рябошапка припустив, що очільник Офісу Президента, ймовірніше, міг би претендувати на крісло прем'єр-міністра.

"Хіба що якщо це крісло (очільника МВС – 24 канал) стоятиме поруч із кріслом президента. У наших реаліях, мені здається, що це дійсно можливо. Мені здається, що Єрмаку більше сподобалося б бути прем'єр-міністром", – сказав Рябошапка.

Інтерв'ю з Русланом Рябошапкою: дивіться відео 24 каналу