Про це йдеться в статті Наталії Лебідь для сайту "24".

Читайте також: Польща викликала "на килим" українського посла через ситуацію із Саакашвілі

"У Саакашвілі немає вибору. Він мусить шуміти. Якщо він думає про політику, то лише зробивши себе мучеником боротьби з корупцією, він матиме шанс (…). Його колишня партія – "Єдиний національний рух" – розколалося і не хоче чути про Саакашвілі. Тому грузинсько-український політик мусить підігрівати атмосферу довкола себе. Він хоче повернутися в Україну чи, щонайменше, переслідує Київ своїм поверненням, тому що мріє про політичну війну з президентом Порошенком".

"Гротескне шоу" у виконанні Саакашвілі "може погано вплинути на наші стосунки з Києвом. Популярний "Міша" – не найкраща інвестиція для Польщі,
– пише Newsweek.

Видання додає: "Наші стосунки з Україною останнім часом все більше заходять у глухий кут взаємних підозр щодо прагнення до історичного ревізіонізму (…). Участь польських солдатів у парадах в Києві, військова співпраця та обнадійливі слова, сказані під час зустрічей міністрів обох сторін не змінюють того факту, що Київ не знає, як використовувати потенціал Польщі. А Варшава теж не хоче брати участь в українських справах. "Право і справедливість" віддає перевагу тому, аби використовувати українську тему для періодичної мобілізації свого електорату, розповідаючи про рани Волині та страшний український націоналізм. А це не є добрим".

Детальніше читайте у публікації: Повернення Міхо: реакція західних ЗМІ на "прорив" Саакашвілі